Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek így, hogy karban tartsam a testem?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy kialakult nálam egy ortopédiai betegség, ami miatt nem végezhetek ugró és futó gyakorlatokat. Sőt, még van, hogy a hasizom gyakorlatok elvégzése is fáj. Két oldali csípőlapátjaimnál található kóros elváltozás. Igazából, ez még nem is lenne probléma, mert a lábaimat sokat használom, mivel sokat sétálok, annak ellenére, hogy fizikai kíméletet írt elő az orvos. Szóval a baj a karommal van. Sokan írták, hogy nem lehet helyileg fogyni, csak ha mindenhonnan fogy az ember. Viszont nem tudok elmenni, még úszni se, mivel az is megterheli, jobban mint a séta. De én nagyon szeretném formálni a karomat, mert nyáron nagyon szokott zavarni, hogy mindenki ujjatlanban van, én pedig nem merem felvenni. Amúgy még nem olyan vészes, csak szeretnék megszabadulni a hónalj és integető feleslegtől És arra kérnélek titeket, hogyha tudjátok, akkor mondjátok meg, milyen módon tehetném ezt meg.
2014. febr. 11. 20:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!