Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Flabélossal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanok hozzászólását várom, akik értelmes ember módjára tudnak nyilatkozni (sajnos ebben a témakörben szinte csak taplók válaszolnak)és személyesen próbálták, nem a szomszédjuknak egy ismerősének az unokatestvérének a keresztanyjának a másod unokatestvére véleményére alapozva adnak választ. Ezen kívül nem vagyok kíváncsi az aktívan sportoló, szemellenzős testépítő és mindenkit lenéző aki nem sportol személyek okoskodására. Természetesen lehet írni negatív véleményt, de nem elfogultan és úgy, hogy még sosem próbálta az illető.

2014. febr. 12. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, van ismerősőm aki azt mondja hogy látszik, ez marha jó, csak nem tudom a mozgással mi a baj (nem mondom hogy súlyt kell emelni, csak mozogni ami természetes).
2014. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Hasztalan. Beülsz egy Trabantba és mész 1 kört Magyarországon. Kb. Ugyan annyira ráz még se fogysz le és izmos se leszel.
2014. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A mozgással az a baj, hogy sok embernek (pl nekem) se ideje, se energiája nincs hozzá. Persze jobb lenne tényleg, ha mondjuk elmennék kocogni, nem is hiszem hogy a sportolást bármi helyettesítheti, egész egyszerűen nem fér bele a mindennapjaimba. Ezért gondoltam a Flabélosra, arra azért tudok szakítani 10 percet, és gondoltam hátha több a semminél. Elsősorban nem is fogyni szeretnék vele, max hasból 1-2 centit, csak kicsit formásodni és azt olvastam, hogy javítja a vérkeringést és az állóképességet, elsősorban ezért érdekelne.
2014. febr. 12. 20:15
 4/18 anonim ***** válasza:

Balesetek,komolyabb sérülések utáni rehabilitációban használható,vagy idős,gyenge,esetleg mozgásában korlátozott embereknél,hogy a végtagok kapjanak egy minimális ellenállást és valamennyire megőrizzék a funkciójukat.Állóképesség nem növelhető vele,amire te szeretnéd használni és amilyen célra arra totálisan alkalmatlan.Ha ennyire rest a hozzáállásod,de mégis szeretnél csinálni valamit,akkor a Fegyencedzést olvasd el,abban a kezdő napi edzésidő 5-10 perc és lényegesen hatékonyabb lehet.

Szóval nincsen lenézve a flabelos,nagyon is megvan a helye.Pl ha Schumacher magához tér a kómából,akkor a felépülésének az első hetiben esetleg segíthet majd neki.

2014. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy rögtön kocogni kéne, sőt naponta 1 óra séta is elég, a mozgásnak. Mert gondolom ha irodai munkát végzel akkor egy helyben kell ülni, ami már alapból nem jó a csípőhorpasznak, és ezt 10 perc rázással nem is fogod javítani. Akkor ott a hát is ami elég sok embernek görbe, a sok gépezés miatt na most azokat az izmokat sem fogod erősiteni ami megtartja a hátat.
2014. febr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Akkor tessék, itt a véleményem, közeli rokonom három szalon büszke birtokosa, és én személyesen is kipróbáltam már a flabélost.

Egyrészt nekem kellemetlenebb volt. Mondják, hogy feltölti őket, meg frissebbek lesznek, hát nekem a közelébe se ért ahhoz, mint mikor mondjuk megcsinálok 100 swinget mondjuk 16 kilós kettlebellel.

Nekem kellemetlen volt, szúrt tőle az oldalam, pedig nem vagyok nyápic fajta.

Továbbá működési elvét tekintve kb annyi haszna van, mintha felállna az ember a mosógép tetejére. Vagy elmenne sétálni.

Lehet ám mondani, hogy sok embernek nincs ideje a mozgásra, de igazából valljuk be, hány olyan felesleges dolgot csinál az ember egy nap, amit simán ráfordíthatna egy rendes edzésre? Amit meg lehet csinálni fél óra alatt is. Egy jó intervall futóprogram kezdőknek 15-20 perc alatt megvan. Nekem van ismerősöm, aki ennyit rázatja a fenekét a flabéloson.

Elmész a szalonba, fizetsz, ráállsz, hazamész, ez alatt az idő alatt simán megcsinálsz egy intervallum edzést, vagy egy rövid jógát, nyújtást, vagy ha csak elmész sétálni vagy kocogni kicsit, az is többet ér.

Egy kutatás szerint az emberek több időt töltenek tévézéssel, mint szeretkezéssel. Amit alapból nem értek, mert a szex azért értelmesebb és élvezetesebb, mint a nagy duett, de több kalóriát is éget.


Én évek óta erőnléti edzést csinálok, és én az ilyenen, hogy flabélos csak röhögök.

2014. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

TRX, kettlebell, hot iron, crossfit. Ezek SOKKAL értelmesebb és HATÉKONYABB edzések. A Flabelos? Áll sz gépen ami rezeg. Ennyi erővel az összes busz-és kamionsofőr, normális egészséges testalkatú lenne, hiszen alattuk is rezeg a jármű ráadásul sokkal jobban, mint a flabelos, aztán a legtöbb sofőr mégis dagadt.

Normális étkezés + mozgás. Nem gépi, hanem SAJÁT erőből történő mozgás.

2014. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*Állsz egy gépen
2014. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, nekem tetszett. Persze lehet mondani, hogy miért nem megyek kocogni inkább 10 percet... a válaszom az, hogy egész egyszerűen azért, mert nem akarok. Se kedvem, se energiám. Soha sem voltam egy sportos alkat, és nem hiszem, hogy ezért meg kéne kövezni. Lehet, hogy más dolgokban ezerszer jobb vagyok mint a nagy sportemberek (a szövegértésem biztosan jobb, ugyanis direkt kértem, hogy azok írjanak, akik próbálták, és ne elvakult sportolók akik csak azt tudják szajkózni hogy edzeni milyen szuper). Ez a buszos-kamionos hasonlat pedig csak azt bizonyítja, hogy valami olyanról alkottok véleményt, aminek gőzötök sincs a működési elvéről. Ugyanis a Flabélosnak az a lényege, hogy iszonyú gyorsan billeg, vagyis kénytelen vagy rengetegszer áthelyezni a testsúlyodat az egyik lábadról a másikra. Ha csak logikusan végig gondolja az ember, már azért sejtheti hogy elég gyorsan kell összehúzódnia az izmoknak. Senki ne mondja, hogy ez nem ér semmit, nagyon elfáradtak a lábaim. Nem tudom, ti milyen buszokon utaztok, de szerintem az marhára nem ilyen. Nem akarom isteníteni a Flabit, mondom, csak egyszer próbáltam, de igenis éreztem az izommunkát. Nyilván nem fogok 5 kilót fogyni 2 hét alatt és olyan alakom sem lesz mint Rubint Rékának, de arra azért jó, hogy kicsit átmozgasson, nem beszélve arról, hogy elég kellemes érzés.
2014. febr. 17. 17:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Leírtad hogy azért sportolsz, mert nincs energiád és itt van a legnagyobb probléma. Valószinúleg nem úgy étkezel nem veszel mélyen levegőt, sokszor feszült vagy, persze így nekem sem lenne kedvem semmihez. Mikor felkelek átmozgatom magam (nem gyúrok nem sportolok semmi), átmozgatom magam hogy jobb legyen a közérzetem 10-15-20 perc. A sport pontosan közérzet javításra való, én is azt szeretem amikor lemegyek a terembe és úgy megyek le hogy én most megállíthatatlan vagyok és széttépek mindent, persze úgyis leszoktam menni ha álmos vagyok és satöbbi de nem vagyok h*lye akkor nyilván nem hajtom szét magam.

Az marha jó hogy egy gép rezegtet, ennyi erővel holosync meditációt és végezhetnél, csak ott a gép nem végzi el helyetted a munkát.

Ettől függetlenül megértem hogy az egyszerűbb út, én is elvagyok kényelmesedve, ez egy ilyen világ.

2014. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!