Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy két...

Tudnátok mondani egy két motivációs szöveget?

Figyelt kérdés
tudom ez egy fura kérdés.de most kezdtem el rendessen futni és nekem mindig sokat segítenek a motivácios szövegek...szóval.tudnátok irni párat??
2014. febr. 20. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

De jó, én pont most kezdtem el írni ilyen motivációs füzetet, amibe ilyen idézeteket írok, képeket teszek, ahová eljutnék, stb. Írok neked párat, és hajrá! :)


Ui: próbáltam olyat, aminek talán picit köze van a sporthoz, remélem ilyet kerestél.


-A halogatás ostobaság. Holnap ugyanúgy döntened kell, miért ne tennéd meg már ma? Azt hiszed holnap bölcsebb leszel? Holnap csak öregebb leszel.


-Félreállsz vagy szembeszállsz? Megragadod vagy elszalasztod? Kibírod vagy abbahagyod?


- Amíg nem adom fel, nem tudnak legyőzni!

2014. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.az utólsó megfogott az nagyon tetszik.:)
2014. febr. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!