Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. s.! Ritmikus gimnasztika...

S. O. s.! Ritmikus gimnasztika (RG)! Késő elkezdenem?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 164 cm és kb 54 kg

Öt évet táncoltam/ táncolok most is.

Nem vagyok kifejezetten hajlékony, a spárga se megy le

Késő elkezdenem? Én látásra beleszerettem ebbe a sportba, de nem tudom hogy elég vagyok-e hozzá



2014. febr. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkezdeni semmi sem késő, max nem érsz el komolyabb sikereket, de attól még mint sport, csinálhatod nagyon keményen ha tetszik.
2014. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De megtanítanak spárgázni?

Egy barátnőm mesélte aki rgzik hogy ott nagyon kemények, az ilyen ötéveseket lenyomják spárgába és sírnak meg minden

Mindegyik rg edző ilyen??

2014. febr. 27. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Maga a sport ilyen ... Én is RG-zem...
2014. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 évesekre, főleg hogy most kezded, már nem fogják ennyire ráderőltetni az ilyen gyakorlatokat, ilyen drasztikus módszerekkel tuti nem. Mert ennyi idősen már a komolyabb versenyeket úgyis lekésted, hobbi szinten meg mindegy mennyi idő alatt tanulod meg a spárgát. Szóval nem kell parázni. Direkt olyan helyre kell menni ahol nem versenyzői szintre akarnak felkészíteni, hanem ahova olyanok járnak akik hobbi szintű sportként csinálják.
2014. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Tudtok ilyen helyeket mondani?
2014. márc. 5. 16:08
 6/8 anonim válasza:
18 eves korod alatt barmikor elkezdheted. Te is ugyanolyan hajlekony lehetsz 4-6 ev utan, legqlabbis adiggra valamit mar bizrosan tudni fogsz. Akkora sztem B kategorias is lehetsz. Most ha 13 vagy az evek soran 20 eves korodra egy jo versenyzoblehetsz.
2014. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már járok egy ideje és ilyet egyszer se csináltak azt úgy szoktak hogy ha megkered az edzőt lenyomja neked amíg akarod de csak ha akarod elkezdeni pedig elkezdheted max nem érsz el nagyobb sikereket de az is lehet hogy tehetséges vagy ne Halászi el a lehetőséget
2015. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most kezdtem el,15 éves vagyok :D egyszerűen imádom...Igaz,hogy előtte 4 évig szertornáztam így alapom az volt,de ha kitartó vagy szerintem verseny szintre is fel tudod magad hozni,csak nem arra a durvára ami youtubon van :D
2015. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!