Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rajtengedély vizsgának mi a...

Rajtengedély vizsgának mi a menete? A többi lent

Figyelt kérdés
a rajtengedély vizsgán (díjugratás) egyben van az elmélet,az ugratás meg a díjlovaglás is?? S.O.S

2014. márc. 5. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Első ként meg kell írnod egy írásbeli feladatsort. Ebben a feladatsorban alapvető ismeretek vannak (pl. szerszámok, ápolás, ló testrészei: külső6belső, csontozata, stb.)Tehát ezek a kérdések nem kapcsolódnak egyik ághoz sem. Az írásbelire a legjobban úgy készülhetsz, hogy a lovasszövetség honlapján megrendelsz egy könyvet, amiben az írásbelire kidolgozott tételek vannak.

Miután ezt megírtad gyakorlatban is kell teljesítened. (Neked díjugratásban)kell egy pályát lovagolnod. ;) Sok sikert!

2014. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előző választ én írtam, de kifelejtettem belőle vmit. Attól függ, hogy hol teszed le! vannak eltérések!
2014. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. márc. 15. 21:38
 4/5 anonim válasza:
Díjlovagolnod is kell ez is a vizsga része. Elmélet, díjlovaglás, díjugratás. Higgy nekem én is mostanság fogok rajtengedélyezni.
2014. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de én azóta már levizsgáztam!:)
2015. jan. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!