Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A KSI SE ökölvívó szakosztályá...

KláraRéka kérdése:

A KSI SE ökölvívó szakosztályában havonta mennyibe kerül az edzés? És a fiam 16 éves lesz nem késő elkezdenie az edzést?

Figyelt kérdés

#mennyibe kerül #A KSI SE ökölvívó #szakosztályában havonta #az edzés #És a fiam 16 éves lesz nem késő #elkezdenie az edzést
2014. márc. 6. 22:08
 1/2 aikiboxer ***** válasza:
Menjetek el és nézzetek meg egy edzést, ott azt is megmondják, mennyi az edzésdíj. A bokszot bármikor el lehet kezdeni, de a fiad jó időben van még a versenyzéshez is.
2014. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam oda, akkor havi 2.000,- Ft volt azoknak, akik versenyzőnek készültek, de ez még 2002-2007 között volt, azóta már teljesen lecserélődött az edzőgárda is. Ugyanazt tudom mondani, mint aikiboxer, menjetek le, kérdezzétek meg. A KSI SE egyébként nagyon jó választás, id. Balzsay Károly és ifj. Füzesy Zoltán kiváló edző. A fiad meg teljesen jó időszakban kezdi el a bunyót. Egyébként bármikor el lehet kezdeni, Rocky Marciano 21 évesen kezdett bokszolni :)
2014. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!