Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám javítani a...

Hogyan tudnám javítani a stílusom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én olyan "puha" vagyok, és szeretnék olyan határozott lenni, mint mások, nem "béna" lenni. Csípő mozgást kellene javítani (tánchoz), meg a stílust. Hogy lehetne ezt megoldani? Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm.

18/L



#stílus #fejlesztés #tánc #csípő mozgás
2014. márc. 7. 12:32
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
én 7 évig klasszikus balettoztam, attól elég kecses lett a stílusom. A versenytáncot javasolnám neked, jó mozgáskoordinációt ad, nem késő elkezdened, ott aztán lesz határozott és csábító mozgásod, keringőktől meg finomodik, lesz tartásod, erőd - mert hidd el kell hozzá, én is jártam - jobb lesz a kiállásod, nagyobb önbizalmad, formálódik a test is. A csípőmozgást meg még tanár is segíti. Egész máshogy fogsz végigvonulni még egy buszmegállóba is. keress pasit, ha nincs, menj be személyesen "adnak" ha van.
2014. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!