Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg akar verni engem egy...

Meg akar verni engem egy lány, félnem kéne?

Figyelt kérdés

Eddig csak neten beszéltünk de be akarja nekem magyarázni hogy ő 3 hónapot kungfuzott és megverne engem(egy 185cm magas 90kg os szálkás izmos embert aki rendszeresen küzdősportolt konditermi edzéssel kiegészítve...)

A csaj kb 170 magas 55kg...de aztmondja gyorsabb nálam és kiütne mint a szar...de nem viccel tényleg meg akar verni...Ha bunyó lenne akkor mit csináljak? Üssem meg?


2014. márc. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy üsd meg!

Kitérsz,hagyod hogy ugráljon esetleg elkapod a kezét,lábát.

2014. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szergej55 ***** válasza:
Üsd hát.
2014. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most ez ilyen hülye?? Komolyan gondolja? mer én megütöm a mentő viszi el..
2014. márc. 11. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Aztán majd felvesznek véletlen kamerára, a Tolvajkergetők meg elásnak téged is, hogy lányokat versz :D
2014. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
A nemek közti egyenlőség híve vagyok, ha keménységet akar, adj neki.
2014. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet h csak domináns nőstényként meg akar szerezni magának :P
2014. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy jó csaj-e.Ha nem,akkor tiltod és kész.Ha meg az,akkor beszéld meg vele a bunyót a lakásod közelében,találkoztok,de mond neki,hogy még fel kell ugranod 1 percre jöjjön nyugodtan,ne parázzon.Felmentek,megkínálod egy pohár borral,te is iszol egyet,aztán ha kicsit lehiggadt megmondod neki,hogy te igazából a birkózásban vagy jó és ebben a műfajban szeretnél vele kiállni,aztán csókold meg.Vagyis a mód és az ürügy az mindegy,csak rábírd a személyes találkozásra,hogy közelebb kerülj hozzá.Amikor meg ott van személyesen,akkor keretet fordítasz és a találálkozó alap céltól teljesen függetlenül randivá alakítod a találkozót.
2014. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aikiboxer ***** válasza:
Engem is rendszeresen le akar birkózni innen egy amúgy izmos csaj... Mindig szex lesz a vége... Úgyhogy hajrá! ;)
2014. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!