Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta mennyi ideig kell...

Naponta mennyi ideig kell hullahopp-karákáznom nagyjából, hogy legyen valami eredménye?

Figyelt kérdés
nyilván 1 hét alatt nem lehet semmire se menni, de úgy fél hónapon belül már nagyon kéne hogy látszódjon valami.

2014. márc. 15. 16:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz mindenkinek. Utolsó: semmi ilyesmiről nincs szó.. :) a diétám:


[link]


És emellett edzek. Szerintem ez rendben van, de mondjátok hogyha máshogy gondoljátok!!

2014. márc. 16. 14:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Ettől féltem, ez is egy tipikus csajos oldalon levő csodasztárdiéta átverés baromság. 2 hét alatt 7 kiló mínusz te jó isten. Ez a diéta nincs rendben. Egy hasonló már rendben volna: [link]
2014. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Heti 3 kiló fogyásnál lemennek az izmaid és úgy fogsz kinézni mint egy telszrt búvárruha.

Plusz eltűnik az energiád.


Tudod mikor használt ilyet Nicole Kidman meg egy terhesség utáni nő..a büdös életben soha.

A sztárokat profi edzők felügyelik.

2014. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tojás,fekete kávé:DDD

Nem elég, hogy még ablak mellett is megfognak fulladni a körülötted lévők erre rájön az is,hogy jó eséllyel futkosol a wc-re és csoda,ha odaérsz.

2014. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenki, azthiszem ezzel leállok... :D Milyen diétákat tanácsoltok? Azt amit kaptam köszönöm, csak szeretnék kicsit többet látni, hátha vannak még jók.
2014. márc. 17. 22:45
 16/18 anonim ***** válasza:

Jobb nincs.


A testépítők és sportolók által követett szálkásító diéta a leghatékonyabb zsírégetésre izomvesztés nélkül...csak nézz rájuk.

2014. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a tanácsokat, mindenkinek ment a zöld pontozás:)
2014. márc. 18. 07:15
 18/18 anonim válasza:

Az én diétám:

1. étkezés reggel 7-9 között: Egy szelet barna kenyér, 2 tojás (tükörtojás rántotta, főtt tojás mindegy), 2 kocka étcsokoládé, egy bögre kávé és fél liter víz


2. étkezés 9-11 között: 0%-os natúr joghurt benne kb. 50 dkg zab, fél liter víz


3. étkezés 11-13 között: Egy fej brokkoli/répa/saláta (valami zöld) + 100-200 g csirke, fél liter víz


4. étkezés 13-16 között: Ugyanaz mint az előző


5. étkezés: lenmagolaj (10g) vagy olajos hal, vagy joghurt, túró vagy szintén tükörtojás csak kenyér nélkül(valami null szénhidrátos varázslat), fél liter víz és egy bögre zöld tea.


Remélem segítettem. Amúgy a diéta mellé én is hullahoppozom most, meg kis súlyokkal edzegetek. Tervezek aerobozni (gyorssétálni a Margit Szigeten) is mellé csak most nehezen fér bele két szak mellett. Szóval reggel délután este egy-egy sorozatrész alatt 20-25 perceket hullahoppozgatok (Hervisben vettem egy ilyen 1 kilós tömött anyagú hullahoppot, kíváncsi vagyok mennyit fog használni). Most 67-es a derekam, 62-est szeretnék. :D


Korábbi válaszolók reagálhatnának a diétámra ha van idejük :) Amúgy ezek mellé még vitamint szedek, multit meg C-t.

2014. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!