Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Milyen edzéstervet...

SEGÍTSÉG! Milyen edzéstervet ajánlotok? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen edzésterv szerint edzek, mert ezt még nem nagyon tudom :( 16 éves vagyok, 186 cm magas és 77 kg, kb. 3 éve edzek itthon, nem mondhatni, hogy rendszeresen, mert nincs mindig időm rá, de minimum hetente 2-3x biztos, hogy edzek. Most viszont szeretnék edzőteremre váltani ahol kicsit más... ( eddig inkább saját testsúllyal edzettem.)

Milyen edzéstervet ajánlotok? Leírnátok nekem? Esetleg linkelnétek is, hogy ha tudtok?

Még annyit, hogy ha ez számít, akkor szerintem még kezdő vagyok, bár nem tudom, hogy ezt honnan tudom...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2014. márc. 17. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Első pár hónapban ajánlott egy rávezetés, hogy az izületeid megszokják a terhelést.

Mondjuk egy ilyen: [link]

Utána mehet egy átlagos tömegnövelő:

[link]

2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!