Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek a kockás hasért?

Mit egyek a kockás hasért?

Figyelt kérdés

Sportolok is, az alkatom is rendben viszonylag 83kg/180cm a hasizmom is ok lehetne de nem látszik. Pedig nem vastag a bőr/zsír/víz rajtam.

Milyen étrendet (menüt) tudtok?

Nem a klisékre vagyok kíváncsi hogy kevés zsír szénhidrát stb hanem mit vegyek ma a boltban és hány hétig tartsam az étrendet



2014. márc. 19. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod nem kicsit ellentmondásos? Pont ezt a klisét kell követned, hogy magas fehérje, alacsony ch, közepes, vagy akár magas zsír. Ha konkrétumra vagy kíváncsi, akkor nézz fel a builderre, írd be a keresőbe, hogy szálkásító diéta, és válogass a mintaétrendek közül. Ne haragudj, de nem linkelek, mert azért elvileg tiltás jár.
2014. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen alacsony testzsírszázalékot akarsz, akkor meg kell tanulnod számolni az étrended, nincs kibúvó...
2014. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

pont az okoskodást akartam elkerülni "magas szénhidrát , kevés zsír stb"


akkor hogy értsétek egy menü étrendet keresek (már megbántam hogy itt) amit esetemben ajánlani tudtok PL:

Hétfő: reggeli blabalabla

ebéd blabla bla

uzsi blablabla


most világosabb mit akart az utolsó "ellentmondásos"

mondatom jelenteni

2014. márc. 19. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi van, nem kell megsértődni. Az oldalt megnézted, amit ajánlottam? Ott van mintaétrend, de a keresőbe beírva is dob egy csomót.
2014. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na felkerestem a buildershop étrend oldalát, ahol abból állt az étrend hogy "csirkemellrizsreggeldélbeneste+gyúrósturmix"


az utolsó cikkét is elolvastam, a leirtakkal egyetértek de nem az volt a kérdés amire ott válaszolnak.


szóval MENÜ étrendet keresek !!

2014. márc. 27. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hétfő:vegyél

Kedd:vissza

Szerda:az

Csütörtök:arcodból

Péntek:majom!

2014. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem szeméjreszabott menüt akarsz, akkor olvass nõklapját és próbálkozz a hiánytáplálékos egészségtelen menükkel... Mivel ez itt a sport mozgás kategória, itt javarészt sportolók, hobbi sportolók vagyunk a sport táplálkozáshoz értünk 90 % unk számolja a kajáját, a maradék 10 meg mázlista genetikával született, akármit eszik jól néz ki... Mi nem tudunk neked menüt adni, nem ismerünk, nem vagyunk dietetetikusok, mi mind a "klisék" alapján táplálkozunk...

+ mindünk, akik túlsújjal kezdtük ezt a hobbit ( én 170kg-al, öcsém 128) mind megtanùltuk, hogy siker csak akkor lesz, ha az utolsó grammig számoljuk a napi beviteli mennyiségeket.

Fõleg minél kevèsbé brutális a túlsúly annál inkább oda kell figyelni a makrotápanyagokra, mert annál nehezebb változást elérni.

Ameddig nem tudsz változtatni a hozzá állásodon, nem tudsz utána járni és megtervezni magadnak a SAJÁT étrended, addig a kockáidat is elfelejtheted nyugodtan.

2014. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!