Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzéssel mennyit lehet...

Fegyencedzéssel mennyit lehet fejlődni, főleg kinézetileg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy saját testsúlyos edzéssel nem tudok olyan izomzatot (első sorban látványra gondolok) elérni mint ha súlyzókkal edzenék, de azért a fegyencedzéssel is lehet fejlődni. Ha elég komolyan veszem az edzést, akkor kb milyen alkatot lehet elérni? Képet linkelhettek viszonyításként, de akár magatokról is küldhettek képet, hogy ti mennyit értetek el fegyencedzéssel.
2014. márc. 21. 21:56
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

Őt hónap edzés, harcosok étrendjével. Őt hónap alatt -10kg.

[link]

2014. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:

Engem amúgy ez a cikk inspirált:

[link]

2014. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szép teljesítmény 5 hónap alatt -10 kg, gratulálok :)

Rajtam nincs felesleg, és abban reménykedek, hogy fél év után már sikerül valamennyi izmot felszedni.

Amúgy azt a cikket pont valamelyik nap olvastam, főként azért is kezdtem el a fegyencedzést.


Amikor elkezdted az edzést, akkor miből melyik szinten voltál, és most melyik szinteken vagy?

2014. márc. 24. 13:51
 4/4 aikiboxer ***** válasza:

Nem végeztem előzetes felmérést, csak elkezdtem a nulláról, kicsit személyre szabva. (Például a guggolás 1. gyakorlatát [gyertya] el lehet felejteni stb.) 5 hónap alatt kb oda jutottam el, hogy

- lábemelés mesterszint

- híd faliséta fel-le

- guggolás mesterszint 3x5 mind a két lábra

- fekvőből gyémántnál tartok

- kézenállvanyomás falnál két kézzel

- húzódzkodás 3x8

2014. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!