Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok elég...

13 éves fiú vagyok elég vékony a karom, napi 20-30 fekvőtámasz változtathat-e ezen? Hallottam hogy 18 éves kor alatt saját testsúllyal érdemes dolgozni!

Figyelt kérdés

#fekvőtámsz
2014. márc. 25. 21:50
 1/4 anonim válasza:
Ártani nem árt az biztos. Egyél rendesen és nem lesz vékony.
2014. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekvők, szűk, normál, széles, felemás, egykezes stb. Húzódzkodásból is ugyanezek. Meg tolódzkodás. Ezekkel már elérhetsz valamit.
2014. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aculluca válasza:
hallottad, de fölösleges volt mert f@sság, mi már 12-13-14korunkba is atletikán végeztünk súlyzós edzéseket is, ahogy más sportágaknál is teszik ezt erősítés gyanánt.mindemellett bármilyen korban végezhet az ember saját testsúlyos gyakorlatokat, mert hasznosak, de ugye itt arról van szó hogy arra stimulálja az ember az izmait hogy tápanyagot vegyenek fel, tehát ha mozogsz akármit utána kajálj jól.megfelelő fehérje, a te esetedben meg még a szénhidrát is mehet dögivel ha vékonyka vagy
2014. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!