Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ora alatt hogyan egethetne...

Egy ora alatt hogyan egethetnek el kb 2000 kaloriat?

Figyelt kérdés

Azt nem tehetem meg, hogy levesett eszek, mert egyetemre jarok, nem szeretnek rosszul lenni vagy ilyesmi.

De milyen gyakoraltok lennenek, amikkel nagyon jol lehet kaloriat egetni(esetleg tombhazlakasban is lehetne vegezni)


2014. márc. 28. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

benzinnel és öngyújtóval...

nem keveset kell enni, hanem rendes szálkásító diétát kell tartani, + aerob mozgást végezni.

2014. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kocogás, de ha túlsúlyos vagy azt nem fogod egy óráig bírni. Esetleg fitness, de arra idő meg pénz kell. Szerintem kezdd el a futást, egy idő után belejössz, fogyásra nincs jobb mozgás.
2014. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok es 65 kg, de szeretnek vagy 5-7kgot leadni.
2014. márc. 28. 07:28
 4/6 anonim válasza:
az insanity nevű edzésprogramot tudom ajánlani. Ncore-ról letölthető, meghalsz, de azzal elvileg 1000 kcal-t égetsz óránként.
2014. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre 2000 kalóriát elégetsz MEGHALSZ...


Alaptudás nélkül inkább semmit se csinálj.

2014. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 óra intenzív futás, ami nem vánszorgást jelent a focipályán, hanem tempós futást, az kb eléget annyit ha még kezdő vagy,később ahogy a test hozzászokik a mozgásformához,már lassul egy kicsit az anyagcsere.
2014. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!