Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs valami edzés, ami segít...

Nincs valami edzés, ami segít a növekedésben?

Figyelt kérdés
18 vagyok, 180cm ,80kg és kicsinek érzem magam. Egy férfi 21 éves koráig nő(állítólag. Valahogyan elérhető még pár centi ? (Nem iszom/dohányzom , a táplálkozásommal sincs baj és saját testsúllyal edzek).

2014. márc. 28. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig a 180cm ideális magasság én is annyi vagyok tökéletes!
2014. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bordásfalon lógás?
2014. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

LOL

180 centi már magasnak számít.Nehogy már azt mond,hogy kicsi vagy b+.Én mit mondja,még 170 se vagyok.Úgy fel tudnak idegesíteni az ilyenek...

2014. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek. Nem törpéztem le magam se senkit ,aki alacsonyabb nálam. Nem vagyok megelégedve a magasságommal ,de ez nem értem miért kelt másokban indulatot. Van aki a melleibe meg a szájába rakat lufikat ,mert nem elég nagy .Én semmi féle orvosi/kémiai segítséget nem akarok igénybe venni ,csak valami tornát/edzést ,ami szerintem nem elítélendő. Próbáljunk meg emberi módon a kérdésre válaszolni a továbbiakban.

Köszönöm!

2014. márc. 29. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,kicsit felkaptam a vizet.Csak engem is nagyon zavar a magasságom,de én meg csak 162 vagyok.Legszivesebben én is 185 lennék.Amúgy nem hiszem,hogy lenne ilyen,talán az,amit az előző válaszoló írt.Meg úgy tudom,vannak ilyen gyakorlatok,amivel nyerhetsz pár centit,de ha abbahagyod összemész.
2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hol laksz? Ilyen arányokkal k... jól nézhetsz ki . :D
2014. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

haha,akkor nem csak így vagyok ezzel így. Én is 18 vagyok,kicsit magasabb és vékonyabb :D Én rendesen kondizok 1 éve azóta 64kg-ról 73kg-ra híztam full szálkásan :D A magasságom 182cm amúgy,de így se vagyok túl boldog,minden félét olvasgattam de nem igazán találtam értelmeset,2 hónapog napi 2x 15percet nyújtottam ami segített 1-2cm de ahogy abbahagyod visszaesel mert csak ideiglene nyújtást ad szval.... már-már a növekedési hormonra is gondoltam...nemtom szeretnék én is 185 lenni valahogy :D

Ha tudsz valamit írj privátba :)

2014. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,de most komolyan,hova akartok annyit nőni?
2014. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5. Teljesen átlagosan nézek ki.

6. Akkor már csak szélesedni fogunk. :)

7. Úgy néz ki sehova.

2014. ápr. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!