Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipőt tudnátok ajánlani...

Futócipőt tudnátok ajánlani kb.20ezres kategóriáig?

Figyelt kérdés
Skechers go runt néztem, könnyű, kényelmes, de olyan rugalmas az anyaga, hogy félek nem bírná tovább pár hónapnál.
2014. márc. 31. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom vele, de ahogy olvastam (ha jól értettem) ez inkább egy minimalista cipő, azaz kevesebb benne a támasztás, csillapítás. Ezeket általában azoknak ajánlják már, akik régóta futnak. Kezdőknél sokszor az edzetlen szalagok, izomzat, rosszabb futótechnika miatt rendszeresen ilyenben futva sérülés is lehet a vége.

Másrészt ennek valami különleges kialakítása van, a talp középső része vastagabb, kimondottan a talpközépre érkező technikához van fejlesztve. A legtöbb futócipőben viszont a saroknál van a legnagyobb csillapítás, mert legtöbben sarokra érkezve futnak.

[link]


Húszezerből már lehet jó cipőt venni. A Saucony nagyjából ez az árkategória, de a leértékeléseket is érdemes figyelni más márkáknál is.

2014. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. ápr. 1. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!