Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék vékonyabb, formásabb...

Szeretnék vékonyabb, formásabb, feszesebb kicsit izmos lenni. Hogyan lehetséges? Többi lent

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok(nemsokára 16) és egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal.Nem vagyok kövér, de egy kicsit duci vagyok.Sportolok már több hónapja néha elmegyek futni meg szoktam erősíteni is.De valahogy mégse látszik a változás.Mindenfélét eszek, a diétát nem tudom betartani mert ha nem eszek vagy kevesebbet eszek utána mindenfélét megeszek egyszerre és sokat.Mit tehetnék, hogyan eddzek hogy szép vékony és feszes legyek?A diéta kötelező? Milyen diéta a megfelelő 15 évesen?

egyébként kb. 166 cm és 62-63 kiló vagyok


2014. ápr. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem látszik mert összevissza eszel és edzel...


A testépítés alapjai,olvasd el.Amíg nem teszed nincs értelme edzeni,mert nem lesz eredménye.

[link]

2014. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. de 15 évesen ez lehetséges?mennyi idő alatt?
2014. ápr. 1. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges NORMÁLIS edzéssel és étrenddel.Először felszedsz némi izmot aztán ledobod a zsírt.Alkatfüggően pár hónap nagyon nagy változást hozhat.

De amíg azt a könyvet nem olvasod el,nincs miről beszélnünk.

2014. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mitől lesz másabb ha elolvasom?
2014. ápr. 2. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért lesz másabb mert tudni fogod mit csinálsz,mi játszódik a testedben.


Mint látod alaptudás nélkül nem lesznek eredményeid.

A könyvet kb 1 óra elolvasni ha tényleg változtatni akarsz magadon akkor muszáj.


De ha nem akarod nem kell csak akkor husi maradsz.Nekem mindegy.

2014. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretnék... Már többször is elhatároztam de mindig feladtam mert nem volt eredménye.. És nem bírom ki hogy ne egyek édességet :(
2014. ápr. 3. 16:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam!!
2014. ápr. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!