Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje készítmény?

Fehérje készítmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy gondoltam elkezdek kicsit edzeni, gyúrni.


Nos elég durván edzek, az étrendem megvan. Arra gondoltam hogy gyorsabban "nőjjek" fehérje készítményre lesz szükségem.


Tehát a kérdések:


- Nem tudom hogy ez segítene a növekedésbe és gyorsítana -e?


- Mikor kell bevennem? (gondolom reggeli kelés után, majd edzés után vagy mégsem?)


- Ez a 2,35 kg mennyi időre elég?


- Hozzáteszem 15 éves vagyok így megkérdezem hogy egyáltalán egészséges-e számomra, nem lehet tőle egészségügyi problémám?


Erre gondoltam: [link]



Szakértői, tapasztalt válaszokra lennék inkább kíváncsi.


Előre is köszönöm.


2014. ápr. 7. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Már megint képzetfelhőben látjátok a proteinport. Ember, ez koncentrált fehérje. Olyasmi, mint ami a húsban, tojásban van, csak ez éppen konkrétan tejsavóból származik, de majdnem egykutya. A növekedéshez kell egy adott fehérjemennyiség. Ha ez nincs meg, nem fejlődsz. Ennek egy részét beviheted tápkiegből, ha akarod. Edzés után előnyös a gyors felszívódása, és a jó biológiai értéke, de majdnem ugyanott vagy, mintha nem használnál tápkieget. Csak ugye sok más előnye is van, ezért is megéri számos helyzetben használni.


De ez nem valami különleges anyag, még egyszer mondom, ugyanaz a dolog, ami a tejben magában benne van, csak itt koncentrált formájú. S lévén nem speciális hatóanyag, sem gyorsítani nem fog önmagában a növekedésen, sem pedig károkat okozni, amennyiben a sima, eddigi étkezésed során bevitt fehérjétől nem lett bajod.


Olvasgass Sárga Kapszulát, alapismereteket, jót fog tenni.

2014. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!