Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelel ez első airsoft...

Megfelel ez első airsoft fegyvernek?

Figyelt kérdés

Most akarom megvenni az első airsoftomat és egy kis segítséget szeretnék kérni. Kinéztem magamnak egy King Arms Colt M4A1 Ultra Grade fegyvert. Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van ezzel a fegyverrel illetve márkával kapcsolatban tapasztalata? Mivel kezdő vagyok, nem kell hogy ultra tökéletes legyen, csak hogy normálisan működjön, strapabíró legyen és megbízható. Valaki tud erről nyilatkozni, vagy esetleg ajánlani egy ennél jobb választást ha van?

Előre is köszönöm!



2014. ápr. 8. 20:32
 1/1 anonim válasza:

Én még sosem használtam ilyet,én inkább AK párti vagyok és ezért is ajánlom inkább azt mivel hogy az amcsi fegyverek bonyolultak.Például:ehhez a fegyverhez szerintem külön tár kell,pedig a többi m16-m4-es sorozat is ilyen tár kinézetet hord.


Ja,és ha már kezdő fegyver akkor mást vegyél,de persze ez is jó lehet.Inkább vegyél G36-ot,AK-t vagy mp5-öt.

2016. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!