Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ajánl nekem egy balett...

Valaki ajánl nekem egy balett iskolát vagy képzést ahol egy 16 éves lány el tudna kezdeni balettet tanulni? Lehetőleg ne legyen drága és viszonylag közel legyen Pesthez van ilyen hely?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok soha nem volt rajtam balett cipő és az alakom se vékony de ez ugye nem baj?

2014. ápr. 12. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Én is balettozom 10 éves vagyok. Hajas Lili balettanár tanít. Neked is őt ajánlom. De ne a gyerek hanem a felnőtt tanfolyamán jelentkezz! Ja és kijöttek dvd-i is pl. balerina leszek, ahol igaz hogy 6-10 éves gyerekek táncolnak alapokat én is ott tanultam meg. Nagyon jól elmagyarázza a poziciókat meg mindent. Fennt van facebookon Katalin Lili Hajas néven. Sok sikert!
2014. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és hidegkuton van a klebelsberg kutlurkuriában csütörtökön 6-8-ig este
2014. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ékszer balettiskola
2014. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!