Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj, ha nem vagyok nagy...

Baj, ha nem vagyok nagy sportoló? El tudom végezni a motoros alkalmasságit?

Figyelt kérdés

Gondolkozom a rekreáció-és egészségfejlesztő szakon, mert imádok sportolni. Ebben találom meg a motivációt és ez tölt fel. Meg szeretném mutatni az embereknek, hogy kevés erőfeszítéssel is lehet egészségesebben és jobban is élni. :)Mellette azt, hogy a sport nem rossz dolog.

Ám az a gondom, hogy nem vagyok kiemelkedő sportember. Nem vagyok a legjobb futó, nem tudok angolspárgázni, inkább mindenhol ilyen középkategóriába esem. 2000 m-t kábé 9 perc alatt futok, 4 perc alatt megvan a 120 felülés, sportolok rendszeresen... A lényeg az, hogy nem kell sporttehetségnek lenni, ha erre a szakra akarok jelentkezni? A tantárgyak klappolnak, csak attól félek, hogy esetleg nem fogom szusszal bírni, mert mondjuk olyan magasak az elvárások.


Köszi előre is a válaszokat!



#továbbtanulás #erőnlét #motoros alkalmassági #rekreáció - és egészségfejlesztő
2014. ápr. 22. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!