Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Már jó ideje járok lovagolni egy helyre amit nagyon szeretek.Jó a társaság,az oktatás,kedves az edzőm és a lovakhoz is hozzá nőttem.Csak az a baj,hogy nincsen fedett pálya így mikor esik az eső nem tudok menni lovagolni és egyszerűen nem bírom ilyenkor és ugye így télen sem tudnék járni:/ néztem más lovardákat,de egyik sem nyerte el annyira a tetszésemet mint a jelenlegi...nem tudom mi legyen..

2014. ápr. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Szar időben nem lovagolsz.

2. Szar időben eljársz másik lovardába.

3. Egyáltalán nem lovagolsz többet. Soha.

4. Nincs negyedik lehetőség.

5. Ötödik van. Ellopsz egy lovat, és belovagolsz valami fedett helyre vele, ott aztán mintha mi sem történt volna, csak vágtázol mindenki megdöbbenésére.


Az első kettőt ajánlom.

2014. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs negyedik lehetőség.. ötödik van :D
2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas.:-)
2014. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andi80018 ***** válasza:

Állat volt az első, ja! :-) Simán ment a zöld.


De mi lenne, ha venne egy törpelovat otthonra,rossz idő esetére és mittomén a panelba lovagol egyik szobából a másikba. Plusz elhívja az edzőt is, mer hogy kedves...

2014. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát...köszi a válaszokat..jót nevettem.
2014. ápr. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!