Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Biotech tejsavó porai...

A Biotech tejsavó porai hatásosak? Elsősorban izomtömeg növelésére szeretném használni.

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi idő múlva lehet érzékelni a változást?(heti 5×edzek 1-1,5 órát)És még annyi,hogy 14 éves kor felett ajánlott és én 15 vagyok.Ugye nem lesz káros a szervezetemre?

2014. ápr. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kajálsz rendesen akkor nem lesz hatása. Nem lesz semmi bajod tőle.
2014. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 25. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A tejipar hulladéka, amit ma már szépen el lehet adni. Milyen pozitív hatást várnál tőle?
2014. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tejipari hulladék aszondja :D Jó, tudom, nem szeretünk semmit, ami tejből van, de testépítő szemmel hasznos tápanyagforrás.


Amúgy nem hatásos.

2014. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Élelmiszeripari technológiák: tejipar.


A tejsavó a sajtgyártás mellékterméke, amit nem lehet simán csak kiönteni a csatornába mert megrohad a benne lévő fehérje miatt. Valahova el kell takarítani. Ipari szempontból írtam a választ.


Másfelől, hogy ez a fehérje nem csak a csatornát tudja bebüdösíteni, hanem kiszűrve jó tápanyag is lehet, az már a ti pályátok :)


Én csak húzom a számat ha a biotech-et hallom vagy a tejsavót, de mondjuk egy normális tojás proteinnel már nem mondok ilyet. :D

2014. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, mit gondolsz.
2014. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:)

Persze hogy tudod, furcsa de igaz hogy valamelyest már ismersz

2014. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira hatásos, mint bármilyen fehérjedús kaja. Ez is csak sima élelmiszer, nem csodaszer. A tömegnövelésed nem egy tápkiegen múlik, hanem az egész napi össz-bevitelen. Nem káros, nyugi.
2014. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Punisher 62 ***** válasza:
A mai táplálkozás szinte megköveteli a táplálék kiegészítők alkalmazását. Ezek a szerek kiegészítik a táplálkozást,tehát elsimítják ha nem teljesen megfelelő a táplálkozásod. A Biotech termékek megbízhatóak,bátran lehet,sőt kell fogyasztani. Ha izomtömeget szeretnél építeni,akkor tömegnövelőt kell venned. Amibe szénhidrát is van. És a kakóriabevitelt növelned kell,a normális kajával,és plusz utána a tömegnövelőt még ráadásként. Káros semmiképpen nem lesz. Az edzést kicsit sokallom.
2018. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!