Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan oldjátok meg...

Fiúk ti hogyan oldjátok meg hasatok és mellkasotok szőrtelenítését?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretnék menni testépítő versenyre és a hasam és mellkasom viszont szőrös.. ez ellen kéne valamit csinálnom hogy minél tartósabban szőrtelen maradjon
2014. ápr. 26. 17:01
 1/4 dirtboy ***** válasza:
borotva bőven jó de akár gyanta is lehet
2014. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedd le a bőrödet. Szőr többé már nem lesz, az izmok is nagyon szépen fognak látszani.


Viccen kívül, szerintem előtte leborotválják, gyantázzák, akármi, minek ezt túllihegni, a profik csak megoldják valahogy. Ha te is az vagy, akkor egy ilyen praktikát csak találsz már. Én nem szőrtelenítem bevallom kissé szégyenkezve, szóval én nem tudok sajnos ilyen komoly tanácsot adni. Ha meg maradandóbb szőrtelenítés kell, akkor kérdezd meg a nő ismerőseidet, közülük szokták néhányan a szőrtüszőt hatásosan, akár véglegesen gátló módszereket használni.

2014. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőket kérdezz inkább.
2014. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell hogy tartós legyen? Arra az egy napra leborotválod és kész.
2014. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!