Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana Pécsett vagy...

Valaki ajánlana Pécsett vagy környékén egy olyan vállalkozót, aki korrekt módon kivitelezné egy kültéri húzódzkodó elkészítését/telepítését?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű húzódzkodó korlátról van szó, amit a terveim szerint kizárólag fémből(galvanizált acélcső) szeretnék megcsináltatni. Szívesen elkészíteném saját kézzel, de szerszámok és tapasztalat híján ez sajnos nem fog menni. Én személy szerint egy kapu/kerítésgyártó cégre gondoltam, de nem szeretném hogy átverjenek, ezért keresek egy olyan szakembert akivel itt esetleg már volt valakinek dolga. Készen megvenni egy ilyen szerkezetet elég esélytelennek tartok, mivel 100.000Ft alatt nemigen bukkantam még rá ilyenre, amit igen sokallok mivel akárhogy is számolom maguk az anyagok ennek kb. a feléből már kijönnek(értem ezekben az acélcsöveket és a betont).


Hogy pontosítsam az állvány paramétereit:

- 2x365 centis 50mm átmérővel(fa oszlopok kizárva, hogy ne korlátozzák az elvégezhető gyakorlatok számát)

- 2x125 centis függőleges rúd.Egyik felül, 32mm-es átmérővel, ami ugye nyílván a húzódzkodó rész, és egy rúd a szerkezet aljától kb 1 méterre, ami ugye a stabilitás érdekében föld alatt lesz.


Javítsatok ki ha tévedek, de egy ilyen elkészíttetése és beszereltetése szerintem bele kell hogy férjen százezerbe.(Ennyit is szánok rá max.)



2014. ápr. 28. 22:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!