Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixen a hosszabításban...

Adamperlaki kérdése:

Tippmixen a hosszabításban szerzett gól számít?

Figyelt kérdés
A mai barcelona-getafe meccsre gondolok mert én a barcelonára fogadtam és a végeredmény döntetlen lett. De a getafe a hosszabításban szerzett gólt ezért akkor tippmixen nyertem?

2014. máj. 3. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Szerinted minek van akkor hosszabbítás, ha az nem számítana bele sehová? Naná hogy a legvége számít, szóval valószínűleg elbuktad. Legközelebb több szerencsét! Pacsi
2014. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétféle hosszabbítás van. Az egyik amit a játékvezető ad a meccshez az időhúzások, ápolások miatt, ez hivatalosan a rendes játékidőbe számít. Valamint van a 2x15 perc, ez már nem a rendes játékidőbe számít, erre külön kell fogadni. Tehát vesztettél, mivel döntetlen lett a rendes játékidő.


Amúgy ha elolvasod a tippmix szabályzatát megkíméled magad az ilyen gondoktól.

2014. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!