Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs itt külön erősport...

Miért nincs itt külön erősportok kategória?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kulcsszó erősember lett volna, de nem jól írta ki valamiért.
2014. máj. 4. 14:21
 2/7 dirtboy ***** válasza:
Mert értelmetlen lenne,ugyan azok az emberek írnának oda is mint testépítésbe,akkor meg minek?
2014. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a 2 nem ugyanaz, és mert a testépítés kategóriában kevesen "értik" a dolgukat, és így, aki nem testépítéssel kapcsolatban kérdez, annak nem kell olyan válaszolókkal foglalkoznia, akik nem látják a különbséget az egyes irányzatok között.
2014. máj. 4. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
küzdősport/harcművészet kategória sincs pedig indokoltabb lenne
2014. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, hívjuk fel rá a szerkesztők figyelmét. :)
2014. máj. 4. 16:08
 6/7 dirtboy ***** válasza:

nem érted


itt van pl 10 válaszoló,tudomásom szerint mind testépítéssel foglalkozik vagy saját súlyos edzéssel,egy erőemelő válaszolót sem tudok az oldalon.


ha most te raksz ki kérdést erőemlő témakörben, attól még nem lesz itt hirtelen 5 erőemlő aki majd válaszol neked.

ugyan azok az emberek fogják elolvasni a kérdésedet.

arról nem is beszélve hogy ezek a témakörök nem is fontosak.

én pl a kérdést szoktam elolvasni és nem a témakört nézegetem,szerintem mások sem a témaköröket nézegetik hanem el olvassák hogy mi a kérdés,ha tudnak válaszolni akkor írnak ha nem tudnak akkor nem írnak.

az meg hogy te a válaszok után mit fogadsz meg és mit nem rajtad múlik,attól még írhat bárki akkor is ha netán létre jön egy erőemelő kategória is.

2014. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem a te álláspontod is dirtboy. De az oldal lényege éppen ebben van, hogy ha valaki kiváncsi valamire, ne kelljen egy nem arról szóló kategóriában kérdezősködnie, ahol a válaszadók nagy része egyikhez sem ért(az a pár ember ne vegye magára...), de nagyon sokan vannak és vállalkozókedvűek, ha válaszadásról van szó. Így is lennének haszontalan válaszok, de talán valamivel kevesebb.
2014. máj. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!