Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Széchényi fürdőbe fürdő jegy...

Széchényi fürdőbe fürdő jegy megtagadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisgyermekes anyuka vagyok, fáj a hátam a sok emelgetéstől, ezért megbeszéltük 1-2 barátnőmmel, hogy iratunk fel a fent nevezett fürdőbe masszírozós fürdő jegyet és így akkor legalább úszunk egyet meg még meg is masszíroznak és van egy 3 órás kikapcsolódásunk, amíg apa vigyáz a gyermekre. Na igen ám! Kaptam beutalót, megjelentem a reumatológián, ahol a doktor rávágta, hogy nincsen ilyen jegy már és nem tud adni, ellenben most megvizsgál, és akkor megmondja az állapotomat. Erre válaszoltam neki, hogy ezt nem értem, mert a barátnőm a múlt héten járt reumatológián és kapott fürdőbe belépőt, kezelő lappal és teljes testes masszírozással. Ezzel még nincs is baj, oké, jeleztem, hogy kisgyermekem van, emelgetem, a nap végére nagyon fáj a hátam. Erre elküld engem röntgenre meg fizikoterápiára meg gyógytornára. Kérdem én, honnan lenne nekem enni időm utazgatni ide -oda, hogy ilyenekre járnak, amikor semmi bajom nincsen, csupán úszni szeretnék meg kicsit, hogy megmasszírozzák a hátamat. Rendszeresen jártam úszni régen, annyira nem hiszem, hogy le lennék robbanva, hogy nekem ilyenekre kelljen járni. Miért van ez? Nem fizettem neki? Miért „hazudik” a képembe? Mit tettetek volna a helyemben?


El vagyok keseredve, hogy mindkét barátnőm kapott kezelő lapot csak én nem…


2014. máj. 5. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy tapló az orvosod, vagy szakemberként ezt ítélte meg szükséges kezelésnek és valójában jót akart Neked.


Ezt nem tudom eldöntni, hogyan is tudnám..


Keress másik orvost, akivel tudsz beszélni. :)


Ne sértődj meg a viselkedésükön, nem ellened irányulnak az emberek, egyszerűen csak keserűek a saját életükben boldogtalanok, és valamerre a frusztrációkat ki kell vetíteni. Ha úgy érzed valaki nem jól viselkedik veled (jelen esetben gyanús hogy szegény orvosod nincs életerejének és boldogságának a csúcsán) lehet sok ölelésre lenne szüksége.. és támogatásra. Gondolj rá, rájuk így :)

2014. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem írtál konkrét problémát,de ha valakinek fáj a háta az legtöbbször azért fáj mert kinyomódott a porkorongja,kilapult a porckorongja,bekeményedett a porckorongja,kiszakadt a porckorongja,vagy olyan gyenge a törzse,hogy a napi teendők elvégzése is extrém terhelés a gerincének,vagy a rossz tartás miatt fáj,szintén a gyenge izomzat miatt.

szóval a gerinctorna a leglogikusabb megoldás ezekre,mert egyiken sem segít, használ a masszírozás,legfeljebb kellemes érzés.

szóval ha megoldást akarsz,akkor legalább néhány órára menj el,tanuld meg a gyakorlatsort,aztán csinálhatod otthon is.

amúgy meg könnyen le tudod mérni a törzsed állapotát.

magad elé teszel egy órát és felveszed ezt a pózt-

[link]

feszített farizmokkal szabályos.

írd meg mennyi ideig sikerült tartani,aztán megállapítjuk mennyire is vagy lerobbanva.


a doki meg azért nem adott beutalót,mert nem sírtál neki,hogy mozogni sem tudsz.

ha eljátszod a full lerobbantat,akkor adnak csak mindenfélét,vagyis ha látszólag indokolt.

2014. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy orvosi kezelés. Az orvos úgy ítélte meg, az egészségi állapotod nem indokolja a kezelést. Ennyi.


Ha attól fáj a hátad, mert emelgeted a gyereked, akkor azon egy terefere-délután a barátnőiddel nem segít. Ellenben a manuálterápiával, meg a gyógytornával, ami a panaszaid okát (gyenge hát, rossz tartás) szünteti meg.


És a PC válasz után az őszinte véleményem a szituról.:


Tudom, szültél, és a világ közepének érzed magad. Nem vagy az. Bevallottad, hogy semmi bajod sincsen, de elmész a dokihoz, rabolod az idejét, amiben más, tényleg rászoruló páciensekkel is foglalkozhatna. Mindezt azért, mert sóher vagy leperkálni egy masszázs, meg egy fürdőjegy árát. Amire amúgy nincs is szükséged, de a barátnőid elmentek, akkor hát neked is kell, ugye. Nem ég a pofádról a bőr, hogy ezáltal más, rászoruló emberektől vennéd el a lehetőséget? Egy beképzelt, ostoba, arrogáns, írigy tyúk vagy. Nem is a fájdalmaid miatt vagy elkeseredve, hanem amiatt, hogy a barátnőid kaptak valamit, amit te nem. (lefogadom, hogy perkáltak ők is, csak tudják milyen irigy kis pitcha vagy, és így akarnak szivatni. meg is érdemled)


Nem véletlenül koptatott le a doki. Nagyon helyesen tette, több ilyen lelkiismeretes orvos kéne.

2014. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!