Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hi Tec Whey C-6. Nincs mérőkan...

Hi Tec Whey C-6. Nincs mérőkanalam, hogy mérjem ki az egy adagot? Elég csak körülbelül, nem vagyok testépítő, hogy grammra pontos legyen.

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérleggel. Vagy egy púpozott evőkanállal az a legtöbb proteinnél kb 20g.
2014. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor ideiglenesen marad a púpos evőkanál.

Egy adag 30 gramm, akkor mondjuk két kisebb lapos evőkanálnyival mehet?

2014. máj. 5. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne az egy adagot nézd, az csak egy ajánlás. Pl edzés után is annyi kell, hogy a fehérjetartalom 0,5g x ttkg legyen. Azaz egy 80 kilós embernek kell 40 g fehérje edzés után. De ugye ehhez kb 50 g por kell.

Napközben meg annyi kell (ha kell), hogy a napi beviteled fehérjéből összesen legyen 2 g x ttkg. Ez szilárd kajával együtt értendő.

2014. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2014. máj. 5. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel majd lemérem pontosan.
2014. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem hiszem el! Benne volt a porban :D Elakadt benne az evőkanalam..

Már csak azt nem értem hogy a zacskó szerint egy adag (30 g) 2 mérőkanálnyi, na már most nálam egy mérőkanálnyi kb egy púpos evőkanálnyi, amire meg azt mondtad hogy kb 20 g. Nem akar kijönni :(

2014. máj. 5. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy majd lemérem ,mert lehet hogy nincs 20g
2014. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!