Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan számíthatom ki a...

Hogyan számíthatom ki a nyereményt 5/6-os kombi tippmix esetén, ha 5 meccs jön,1 pedig elmegy? Magára a számítási módra vagyok kíváncsi. Tudom hogy kell a 3/4-es és 4/5-ös kiszámítani de a 5/6-ot még nem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 19:09
 1/4 anonim válasza:
15%

lábméret szozva iq-val ezt elosztod hófehérke törpéinek a számával hozzáadod a krokodil fogainak számát és annak a reciproka! :D

Ezt most tényleg komolyan kérdezted?

2009. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen komolyan b*zdmeg mert nem tudom... Valahogy a 4/5 és a 3/4 sem annyira hasraütés szerű.. Mi a f*szt villogsz itt ha gyökér vagy??? S*ggfej.
2009. dec. 28. 10:05
 3/4 anonim válasza:
Nem kell számolni semmit! Egyszerüen megnézed annak a meccsnek a sorszámát ami elment és alatta abba az oszloba ahol annak a meccsnek a sorszáma van kell lenni egy olyan sornak ahol ki van hagyva annak a meccsnek a kimenetele és a sor végén ott van az odds!annyit nyersz! vagy fogod és összeszorzod azt az öt meccset ami bejött és kész!
2009. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5%
próbálkozz inkább a hatos lottóval:D
2009. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!