Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A barátomat átverték sportfoga...

A barátomat átverték sportfogadásnál, mit tegyek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Van egy sportfogadással kapcsolatos facebook csoport, ahol 5000 Ft ellenében egy hónapra (!!) "V.I.P. tag" lehetsz, ami annyit tesz, hogy üzenetben küldenek "nyerő" tippeket. Nos a barátom volt olyan meggondolatlan, hogy átutalta a pénzt, de alig vannak tippek, nem nyert és a pénzvisszafizetésről hallani sem akarnak. Mit lehet tenni? 5000 ft ma már nem kevés pénzt, hogy csak úgy átutaljuk csalóknak.

2014. máj. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

sejtem kikről van szó, olyan, hogy nyerő tipp olyan nem létezik, ezt mindenkinek meg kell tanulnia, aki sportfogadásra adja a fejét. Szerinted miért szerencsejáték a neve?

Az ilyen társaságok, pedig statisztikai számításokat végeznek, összevetik az aktuális játékosokat csapatokat, lovakat, sport függő, és a legesélyesebb tippet adják, le...

De mivel szerencsejátékról van szó továbbra is, így nem garantált, hogy nyerni is fog az a tipp...

A barátod fizetett egy szolgáltatásért amiről azt hitte, hogy megtalálta a Szent Grált és így fog meggazdagodni, hogy a jövőbelátó fb-sek majd minden meccs végeredményét előre megmondják... tekintsetek erre az 5000-re mint tanulópénznek, és hagyjátok abba a sportfogadást, mert ebből látszik, nem értitek a lényegét... nekem volt a tanulópénzem 5százezer is...

2014. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én próbálom lebeszélni róla, de akkor is folytatja. Folyton előhozza, hogy valaki 500 ft-ból nyert 60.000-et, és ez mennyire jó. Nagyon szeretném, ha abbahagyná, de már nem is merem felhozni a témát, mert teljesen megvadul, hogy én nem értem a lényeget, pedig eddig több volt a mínusz, mint a plusz...
2014. máj. 12. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nos aki hajlandó rengeteget tanulni, és oda tud figyelni pl focinál minden egyes meccsre, minden játékosra, azok minden statisztikájára, képes előre kalkulálni, ez persze évek munkája és tapasztalata, nem kevés ember van, aki ebből él, méghozzá nem is rosszul... olyan ez mint a tőzsde, de persze vannak akik buknak mert nem tudnak nem az érzelmeikre hagyatkozni.
2014. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehallselát Dömötör azért volt hatökör ,mrt kerülte az iskolát. Monda barátodnak ,kerülje a bukikat és zseni lesz.
2014. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!