Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez reális célkitűzés? (15/f)

Ez reális célkitűzés? (15/f)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg 176 cm és 80 kg vagyok.Sajnos nincs rajtam szinte semmi izom.Arra gondoltam elkezdenék edzeni és normálisan táplálkozni. A mozgással nem lesz gond,a tesóm segít benne,ez a munkája.Szóval 3 hónap lehetséges lefogynom és egy kis izmot felszednem?Azért szántam el magam erre,mert tele vagyok gátlásokkal és szeretném a gimit ,,bátrabban"" kezdeni.Szóval keresztülvihetőnek tűnik? (természetesen folytatom a nyár után is)



2014. máj. 16. 23:05
 1/4 anonim válasza:
Ha csinálod minden nap becsülettel, akkor simán látható lesz, nem utolsó sorban az önbizalmadon is nagyot fog dobni. Viszont tényleg tartsd be akkor a szabályokat, hidd el, nagyon jó lesz az eredmény! Volt osztálytársam 1 év alatt szedte össze magát ilyen téren, viszont ő suli mellett tette ezt. Neked ott lesz az egész nyár, ami jóval több lehetsőget tartogat.
2014. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi a munkája pontosan tesódnak? a kettő nem megy egyszerre túlságosan. kb. szerintem max 15kg mehet le és ez a nagyon max
2014. máj. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás lehet zsírból. Kövér kezdőknél előfordul rövid ideig fogyás alatt is kicsi izmosodás, de egyébként:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Olvass sokat, keress rá a sárga kapszula című könyvre. Az alapok benne vannak.

2014. máj. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,akkor először fogyni fogok.Egyébként a tesóm személyi edző.Köszi a válaszokat!
2014. máj. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!