Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box edzésen voltam és bekaptam...

Box edzésen voltam és bekaptam egy ütést testre. Hasam tájékra bal oldalt. Már lassan egy hete de még érezhető fájdalom. (mikor alvás közben forgolodok, vagy hirtelen mozdulatnál) Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem veszélyes fájdalomról van szó. Csak bele-bele nyíllal

Csak valaki belerakta a bogarat a fülembe hogy nem e lép repedés vagy valami ilyesmi.

DE szeritem az nagyobb fájdalommal járna.

Lehet e ezzel menni edzeni?

Mozogni tudok tőle , már futni voltam vele. Egyáltalán nem fájt közben


2014. máj. 17. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Nem tudom milyen egy boxedzés :), de ha már egy hete fáj, akkor lehet, hogy bordarepedésed van. Egy röntgen nem ártana. Menj el az orvoshoz (van sportorvosod?) és ha az orvos azt mondja, hogy ezzel pihenni kell, akkor fogadd meg. Mert ha edzés közben fájdalmad lesz, akkor nem tudsz a játékra figyelni, és egy véletlen mozdulattal nemcsak bordarepedés, hanem bordatörés is lehet belőle, amiből még tovább tart a felépülés!
2014. máj. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!