Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Ne is érdeklődjek, vagy reménykedjek, hogy hátra végre visszaírnak?

Figyelt kérdés

Már több hónapja keresek sportlehetőségeket, de a környék miatt elég nehéz ez. Végre találtam egy jónak tűnőt, de a honlapukon csak egy e-mail cím van, meg a pontos hely címe.


Írtam nekik egy hete egy e-mailt, nem válaszoltak..

Olyan, mintha ki lenne halva az egész. Nemhogy az üzenetre nem válaszolnak, de még a honlapjukra sem írnak semmi egyértelműt.


Szerintetek hagyjam az egészet, és keressek másik lehetőséget? Vagy reménykedjek?

Nem akarok már sokat várni..



2014. máj. 17. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel a legtöbbször nem ír nekik senki hónapokig ezért nem is szoktak túl sokszor felnézni szóval a helyedben én elmennék az edzést személyesen megnézni vagy ha van telefonszám akkor azt megpróbálnám.
2014. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
telefonszám nincs? vagy facebook oldal?
2014. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs. Inkább keresek mást.
2014. máj. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!