Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy valaki használ...

Érdekelne, hogy valaki használt-e közületek hulahoppkarikát formásodás céljából? Ha igen, milyet (műanyag/fa/masszázs hulahopp/magichoop)? Hatásosnak bizonyult?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Semmit nem ér. Formásodás = izmosodás. Erre nem jó.

Zsirleadas pedig nincs helyileg, tehát erre sem jó. Normális edzések kellenek és a célnak megfelelő étrend.

2014. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem jo semmire ilyen szempontbol
2014. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Semmi értelme.
2014. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Donald duck válasza:
95%

Nekem fitness hulahopp karikám van (0.9kg, 90cm), és 1,5 hét alatt 3 cm-t vitt le a derekamból és a csípőmből is. Mellette nem diétázom egyáltalán, az életvitelem nem változott. Napi 30-40 percet használom.

Azért kezdtem el, mert felszedtem 5-7 kg-t, én hiszek az eredményben, úgyhogy folytatom. A centik magukért beszélnek. :-)

2014. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 50-es karom lett, mert azon pörgettem 5 percet a karikát és úgy koncentráltam, hogy nőjön az izom. Hasból meg fogytam, pedig szartam az étrendre. Mondjuk kicsit csaltam is, mert néha elmentem zumbára és faszbéloszra. Azok is nagyon kemény edzések.:)
2014. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!