Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ilyen?

Hogyan lehetnék ilyen?

Figyelt kérdés
sziasztok... szeretnék szebb alakot.. 16 éves lány vagyok, és szeretném, ha izmosabb, feszesebb vagy kisebb combom lenne.. átlag alkatom van, de nem vagyok vele meg elégedve. Viszonylag lapos hasam van, de tetszik a kockás has is, viszont olyan nem akarok, csak hogy az is feszesebb legyen.. nyárig össze tudom ezt hozni? mondjuk pl. júliusig? hogy kezdjem el, mit csináljak? a segítségeteket előre is köszönöm. :)

2014. máj. 18. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kisebb legyen combod, vagy izmosabb? :)

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Helyi zsírégetés pedig nincs. Nem lehet irányítottan fogyni egy-két óhajtott testrészről. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben ad le zsírt. Ezt nem tudod szabályozni.


Megoldás: kemény súlyzós edzéseid legyenek teljes testre heti 3-szor. Mellé aerob edzések is, pl kocogás, bicaj.

És kell szálkásító diéta is, ha zsírt akarsz leadni.

2014. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2014. máj. 18. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
szívesen, súlyzós edzéstervet és étrendet is találsz a bodybuilder.hu oldalon. Vagy a sárga kapszula című könyvben, keress rá, töltsd le pdf-ben.
2014. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!