Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lécci mondjatok már jó kitck...

Lécci mondjatok már jó kitck box klubokat szegeden?

Figyelt kérdés
versenyezni szeretnék
2014. máj. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor sakkozz. Miből gondolod hogy van jó kickbox klub?

Azt mondják évtizedek óta már nem jegyzik a kickboxot, menj el thai boxolni vagy boxolni, és bármelyik kockboxolót elvered.

2014. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű kedves MinimorRis! Én úgy gondolom, hogy hazánkban még vannak minőségi és valódi Kick-box edzések! Erről kezeskedem, ugyanis saját szememmel láttam! Ott van például az Esztergomi Kick-Box Sportegyesület: ők világviszonylatban is jól teljesítenek, rengetegen versenyeznek közülük profi K-1 szabályrendszerben, sőt tudomásom szerint rendszeresen sparringelnek Thai box vagy ökölvívó egyesületek tagjaival, ahol jól szerepelnek! Persze nem azt mondom, hogy mondjuk egy kötetlen kumitéban sok esélyük lenne egy képzettebb birkózó vagy egy szívós ketrecharcos ellen, de azért ügyesnek találom őket!

Ha Esztergomban van, akkor miért ne lehetne akár Szegeden is egy jó kvalitású Kick-box sport egyesületet találni!

Ezt találtam kedves tisztelt kérdező:

[link]

Elméletileg ex az egyesület a Kick-box mellett ökölvívást is oktat, így egy helyen meg tudod tekinteni mind a két küzdősportot, össze tudod hasonlítani őket és tudsz dönteni, hogy melyikbe vágj bele!



#USBORNE

2014. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Karatéból is van jó edzés.


Úgy n<= 12 darab. Tehát gyakorlatilag nincs.

De amúgy igazad van, csak én a negatív oldalról közelítettem meg a kérdést.

2014. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem, persze, de azért a magyarországi karate oktatást még mindig nem hasonlítanám a hazai Kick-boxhoz!

Én már igazából annak is örülök, hogy a kérdező legalább nem a szokásos "halálosztó" wing tsun vagy krav maga után érdeklődik, hanem benne van az az indíttatás, hogy valami igazi küzdősportot válasszon!



#USBORNE

2014. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
am 5 éve karatézok :)és szeretném kipróbálni a kick boxot is.
2014. máj. 22. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már csak a zumbát hiányolom.


De én senki nem vagyok hogy beleszóljak a dolgokba, Szegeden lehet jó kickbox van.


Azt már azért kizártnak tartom hogy a karate is jó lenne.. :D

Vagy ha igen akkor Szeged szerencsés :)

2014. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utálom a zumbát xd am a karate nagyon jó szegeden :)
2014. máj. 23. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!