Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixbe hogy érdemesebb rakni?

Tippmixbe hogy érdemesebb rakni?

Figyelt kérdés
Hogy pl. vegyük rakok 10 meccset 500-1000 forintért, az odds legyen mondjuk 40. Vagy inkább egy 3000-5000 ért feltenni 3-4-5 meccset, mondjuk 4*1,4-es oddsra, és nyerni 15 000-et? Nem tudom, de nyerési éhségem van :D Egyből nagyot nyerni, vagy többől kicsit? De a nagy tétnél felmerül az emberben apénz elvesztése, ami minél több, annál fájdalmasabb...

2014. máj. 22. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt te dontod el mekkora kockazatot vallalsz es mennyit aldozol ra. Ha biztosabbra akarsz menni akkor keves meccs, en pl duplazni szoktam 1-2 meccsel, de neha teszek 5-8 meccses szelvenyeket is. Volt hogy jott is, de iden egy 9 meccses szelvenyem pl csak a Napoli-Genova (1-1) ment el, 5 perccel a meccs vege elott meg nyeresre alltam, ott 240 ezer jott volna, raadasul a szelveny legkisebb oddszu meccse volt.. Azota inkabb a biztosabb duplak, triplak.
2014. máj. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tyűha, az nem semmi. Én meg teniszből is rakok, pl. 3 db 1.24 es kurzot, fociból pedig statisztikák szerint a szerintem legbiztosabbakat kiválogatom. Tegnap raktam 9 meccset, az napra volt 6, de a Maribor elvitte. Így ma még utoljára dobok egy 10-es meccset 500-ért, ha elmegy, felhagyok ezzel a módszerrel. De ezt magyarázd meg nekem légyszíves, vagy valaki, hogy kb. tuti meccseknek néznek ki, 1.33, 1.25-ös oddsokkal, és akkor elmegy...mi a garancia arra, hogy 5 meccsből nagyobb téttel nem megy el ?
2014. máj. 22. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi garancia nincs. 1,01-es oddsal is mehet el meccs. Tenisznél meg nem érdemes az oddsot nézni, mivel a kiírásnál nem nézik a pálya felületét, és lehet az egyik játékos jobb, de salakon a gyengébb simán veri.


Ez szerencsejáték.

2014. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van, itt olyan hogy garancia nem letezik. Van bizonyos szazalek statisztikai valoszinuseg, a tobbi szerencse.
2014. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tehát ényegében mindegy, hogy 10 meccset rakok kis összegért, vagy 5 meccset nagyobb összegért? A kevés meccsesre mégiscsak kevesebb az esély, hogy elmegy. Most is hoki-vb Kanada 1.67-es kurz 2-3...
2014. máj. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!