Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatha joga utan megfajdult a...

Zoejules kérdése:

Hatha joga utan megfajdult a farokcsontom, vagy a kozelben izom (? ), ideg (? ). Volt mar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
A gyakorlatok kozben nem ereztem, hogy meghuztam volna, az ora utan kozvetlenul jott a fajdalom. Jaraskor es uleskor fajdalmas elegge. Azon kivul, hogy menjek orvoshoz, tud valaki tanacsot adni? Krem, gyogyszer? Ma tortent. Ja, es nem is estem ra vagy ilyesmi. Azt tudom elkepzelni, hogy meghuztam nyujtaskor.

2014. máj. 22. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A faszban nincs csont. Ha állati farkad van, az meg érdekes. Amúgy meg nem kell se krém se gyógyszer, magától elmúlik, csak próbáld most elhanyagolni azt a gyakorlatot amivel meghúzhattad. Persze ha annyira fáj, használhatsz krémet, bár nekem nem sokat segített húzódásra, hiába arra volt kitalálva.
2014. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a ferfi nemi szervrol beszeltem... Hanem a gerinc legalso szakaszarol. Vagy csak trolkodtal? Na mind1. Az egeszseg temakorbe kellett volna irnom talan, nem a sportba. Meg nyilvan az ideg a becsipodestol fajhat, nem csak ugy magatol.
2014. máj. 22. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem trollkodtam. Viszont tényleg, amit tehetsz hogy elkerülöd a terhelést amíg a fájdalom el nem múlik.
2014. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont ha van valami gerinc elváltozásod, akkor menj el orvoshoz. Bár gondolom akkor megnézetted volna magad, mielőtt ilyenbe belekezdesz.
2014. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!