Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el izmot építeni,...

Hogy kezdjek el izmot építeni, izmosodni ha anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

17/L

173cm vagyok és hozzá 37kg. Szeretnék kikeveredni az anorexiából és olyan szép izmos nőies alakot

[link]

kb ilyet. Tudom nem lesz egy rövid út, de elakarom kezdeni.

Először hízzak fel normális súlyra és utána kezdjek bele vagy inkább mást javasoltok?

Kérlek normális válaszokat írjatok.


2014. máj. 23. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj elöször hiznod mert egy erős tömegnövelő étrend mellett fogsz zsirosodni és izmosodni is. sok sikert amúgy!:) írj üzit ha van még kérdésed!
2014. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől vagy anorexiás. Eszel rendesen? Így nem megy rád kiló vagy diétáztál és úgy lettél ilyen?
2014. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy leszel, izmos, ha egyre többet eszel. Másképpen nem lesz izom a semmiből. de az már valami, ha elhatároztad. Akkor sikerülni fog. Most is mehet kis erősítő edzés amennyire érzed, de próbálj enni mellé.
2014. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anorexia tudtommal betegség, tehát orvosi felügyelet mellett kéne. De nem lehetetlen a dolog:

[link]

2014. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetből indultam, bár nem voltam ilyen vézna (42 kg voltam) , de enni kell többet (én egy csomó rizst ettem, csirkét, zöldségeket...) majd egy idő után edzeni, mert nekem akkoriban nem volt erőm még gyalogolni 200 m-t sem (plusz még vérszegény is lettem meg vitaminhiányom volt, vérnyomásom a padlón állandóan, hajam hullt mint őszön a levelek, nem tudtam koncentrálni...). Tehát először gyere fel normális súlyra (én 52-ig mentem és melleim is lettek :) olyan jó érzés volt h vannak újra :) aztán eddz és étkezz rendesen. Sok sikert!!!
2014. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!