Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire jó a hulahoppozás?

Mire jó a hulahoppozás?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha vékonyabb lenne a derekam. Nem akarok fogyni, sőt inkább hízni akarok még egy keveset, de azt már most látom magamon, hogy a derekam tök egyenes. Szinte semennyire nem keskenyedik össze.

Erre jó a hulahopp karika? Azt szeretném elérni, hogy hízzak mindenhova, kivéve a derekamra, hogy az aránylag keskenyebb legyen. Előre is köszi a segítséget!



2014. máj. 23. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ne tudsz csak ide, vagy csak oda hízni, semmivel nem tudod irányítani hová mennyit szedsz fel.

A hulahopp látványos, kitűnő aerob testmozgás, de ennyi ezen kívül semmire nem jó, nem erősít, nem csinál semmit.

tömegnövelő étrendre, és súlyzós, vagy saját testsúlyos edzésre van szükséged, azzal tudsz izmosodni, "formálódni",

2014. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmire nem jó, max szórakozásra. Nincs helyi zsírégetés és olyan sincs hogy szabályozni tudod a hízás helyét. Ez mind genetika!
2014. máj. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:(

Pedig szeretek hulahoppozni. Reméltem, hogy van valami haszna is. Amikor már sok ideje csinálom, néha azt érzem, mintha külön válna a testem ott, ahol pörgött a karika. Csak ezért gondoltam, hogy esetleg karcsúsít.

:/

2014. máj. 25. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem karcsúsít, sőt semmilyen mozgás nem karcsúsít önmagában. Hely zsírleadás szintén nincs. De ha te szereted csinál, akkor karikázhatsz, szórakozásnak megteszi.:)
2014. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D

Reméltem, hogy esetleg hatással van arra, hogy a derekam jobban összébb megy tőle, és nőiesebb, "homokóra" alkatom lesz... Most inkább "körte" alkatom van, bár fenekem se nagyon van, de mellem az a legkevésbé -.- Szóval jó lenne valami, amitől kicsit nőiesebb alakom lesz...:)

2015. júl. 11. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!