Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy csomó "néger" mért izmos?

Egy csomó "néger" mért izmos?

Figyelt kérdés
Van egy csomó színész énekes aki nem hiszem hogy edzene mégis elég edzett a testük meg izmos a karjuk stb eddie murphy,dmx,will smith, the game, hogy lehetnek ilyenek? fehérek közül elég ritka hogy alapból ilyen szálkás legyen valaki
2009. dec. 30. 17:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
36%

"A négert miért kell idézőjelek közé tenni? Nehogymár lelkiismeret furdalásod legyen egy fehér országban leniggerezni őket..."


MI gondod van?MEkkora arrgonás személy vagy már...vissza kéne venni,mert ők is emberek.ÉS ha nem tudnád az emberiség Afrikából indult ki,úgyhogy az alap bőrszin a fekete.KÜlönben is mit képzelsz magadról,eléggé primitiv,és szánalmas volt ez a beszólásod.LE lehet pontozni...csak az igazságot mondom...

2010. febr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem pontozlak le ne remegjél. Azok akkor is is niggerek. miért mit kéne rájuk mondanom? Színes bőrű? állítólag azért is virnyákolnak a liberálisok.. Én Mo-on itthon vagyok. Majd ha afrikai leszek megválogatom mint mondok a saját fajtámra. de nehogymár idehaza ne niggerezhessem le őket.
2010. febr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha ők niggerek, akkor te egy büdös paraszt vagy. Ez kb ugyanaz a nagyságrend. szerinted a büdös paraszt sértő rád nézve? Mert én biztos megütném ha így hívnának. Na ők igy vannak a niggerrel. Ennyi, nem kell ezt túldramatizálni.
2010. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát Afrikában utálják is a fehéreket meg is értem és egy büdös szót sem szólok érte. Nah de ha a saját hazámban leparasztozna egy idegen arra én is felháborodnék. én sem megyek oda ők se jöjjenek ide ennyi. Mellesleg a paraszt nem rámnézve sértő hanem a földművelőkre nézve. Elég szomorú h azok akiknek köszönheted h van mit zabálnod mert megtermelik a földjeiken az ő nevük egyenlő a suttyó műveletlen tahó barommal. Ezért nem a magam hanem az ő nevükben kikérem a parasztozást mégha honfitársam teszi akkor is. A nigger meg mondhat rám akármit ha gyűlöli a fehéreket megértem azt is baszakodott velük a fehér nép eleget. De ne jöjjön ide ha meg idejön azt mondok rá amit akarok. Nehogymár nekem kelljen meghunyászkodnom a saját hazámban egy idegen előtt. Azért álljon már meg a menet itt én vagyok otthon és nem ő.
2010. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Akiket felsoroltál mindegyik edz, hisz a médiában vannak nap mint nap,és "példát" kell mutatni a rajongóiknak is. Meg amúgy, tele vannak pénzel ezért könnyedén megtehetik hogy jól nézzenek ki.
2010. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Akiket felsoroltál mindegyik edz, hisz a médiában vannak nap mint nap,és "példát" kell mutatni a rajongóiknak is. Meg amúgy, tele vannak pénzel ezért könnyedén megtehetik hogy jól nézenek ki.
2010. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!