Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Comb és fenék erősítő gyakorla...

Comb és fenék erősítő gyakorlat a guggolás? Tényleg nagyon megeddzi?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Kövér voltam, de nagyon és sikerült lefogynom. De a combom és a fenekem lötyi:(( de nagyon. A combom külső része nagyon kemény izmos és a vádlim is, de a fenekem és belsőcombom nem az. Undi mert puha ott. Nos ha mindennap(persze van pihi nap is) elvégzek 150 guggolást és mindegyik lábamra 100-100 kitörést, természetesen súlyzóval. És egy idő után növelném a számot akkor mondjuk 3 hónap alatt sokat változhatok. És normális diétám van hozzá.
2014. máj. 30. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alapötlet hülyeség.

Ilyen irtózatos mennyiséget felesleges dolog csinálni ráadasul 2 hét után kidőlnél. Ezenfelül az ennyi ismétlés már az állóképességet növeli nem az izomzatot.

Heti 1-2 edzés kell és olyan súllyal hogy 10-15 ismétlés menjen.

Tehát: 5x10-15 guggolás és 4x10-15 kitörés. Ennyi.


A diéts alatt fejtsd már ki mit értesz.

Ha "fogyós" diétat követsz akkor nem fog fejlődni SEMMIT az izom,mert nincs tápanyag..

2014. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kajám párolt csirkéből, halból, barna rizsből, sok zöldségből, túróból, zabpehelyből, zabpehely kekszből ál. Persze mást is eszek de inkább ezeket fogyasztom.
2014. máj. 30. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana pontosabban belőni a kaját hogy meglegyen a megfelelő mennyiség.

Nyugodtan mehet a fehér rizs is

A zabpehely kekszet hanyagold mert egy cukros vacak,sima zab menjen heyette


Kéne még egy multivitamin és esetleg egy tejsavófehérje.

2014. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a zabpehely kekszet én csinálom, úgy hogy tudom mi van benne:D

zabpehely, tojásfehérje, túró, víz, fahéj, semmi cukor és vaj

2014. máj. 30. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja jó

Azt hittem a bolti vacak.

2014. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!