Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy adhatom le gyorsan az...

Hogy adhatom le gyorsan az úszógumit a hasamról és a mellemről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

gyorsan? sehogy... gondolod, amit évek alatt felszedtél, azt majd most gyorsan ledobod a nyári strandszezonra? ezt már el is felejtheted...

Szálkásító étrend, sok sok testmozgás, heti 0.5-1kg fogyás a normális tempó, ha ennél gyorsabban csinálod, akkor a bűrkéd nem tud összehúzódni, és olyan leszel, mint egy telibe fosott búvárruha.

2014. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet csak egy helyről fogyni. Nem onnan fogysz amire edzel. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-60 perces aerob edzés a súlyzós mellé és majd lemegy a zsír az óhajtott részről is.
2014. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném annyival, hogy a legtöbb férfinek irtózatosan nehéz az említett helyekről leadni a zsírt.Én heti 10-12 aerobot végzek,1,5 g /tskg CH-n vagyok és araszokban haladok, havi 2 centit karcsúsodva a derékról így a vége felé.Tehát, ezzel a hozzáállással biztosan bukni fogsz.ALÁZAT!Ez az amit az átlag jól kinézni vágyó gyökér nem ismer.
2014. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krill válasza:

Én nem vagyok annyira szakszerű mint az előttem szólók, de kb. csak alátámasztani tudom, saját bőrömön tapasztalva. Szeretek sportolni ezért már két hónapja bringázok és kajakozok, nem is eszek túl sokat, mégsem tudtam fogyni egy grammot sem. Ezért szigorúan elkezdtem írni minden falatot amit lenyelek, és minden kalóriát amit sporttal ledolgozok. Erre szerencsére vannak jó telefonos appok, vagy weboldalak mint a kalóriabázis.hu

Nem olyan macerás mint aminek hangzik, mivel viszonylag kevés féle kaját eszünk, és így már csak a meglévő bejegyzéseket kell ismételgetni egy hét után.


Heti fél kiló fogyást céloztam be.

Kalória bevitelt ehhez illetve heti 1-3 sportoláshoz igazítottam. Így ha megfelelően válogatom meg az étrendet még csak nem is éhezek, sőt 2300kalória van megengedve, de átlagban 2000 is elegendő számomra, hogy jól érezzem magam.


Sovány húsok, csirke, hal, sonka, kevés kenyér és tésztaféle, némi tej, joghurt, kefír, sok gyümölcs, és zöldség, de néha még egy fagyit is megengedek magamnak.


Sajtot, cukrot töröltem az étrendből, csak 3 teáskanál/nap a kávémba mert arról nem mondok le :)


Amit az előző 2 hónapban elrontottam, hogy főleg társasági eseményeknél jól bezabáltam. Ártatlannak tűnik, de így hogy írtam egyértelműen kiderült hogy a normál étkezésemmel nem volt különösebb baj, csak az alkalmi zabálások és nassolásokkal kell nagyon vigyázni mert elég egy pizza, és egy hét kemény munkádat lehúztad a WC-n.


Ezek mellet, ha tehetem heti 2-3alkalommal letekerek bringán 50-50km-et (munkába menet így időt spórolok), vagy 2-3 alkalommal kimegyek a dunára kajakozni. Szóval átlagban megvan a napi 6-800kalória mozgás.


A szigorú odafigyelés és sport ellenére 2 hét stagnálás volt a súlyomban, de miután éreztem hogy kezdek kimerülni, elrendeltem 2 pihenő napot, ami alatt hirtelen 2 kilót veszítettem a súlyomból. :)

Én mondjuk nem testépítő vagyok, kondi termeket nem is szeretem, csak simán nem akarok gusztustalanul kinézni...na meg jó volna megint beleférni a motoros bőrruhába mert az nem nyúlik :D


Tehát én is azt mondom odafigyelés, kitartás és még egy kis kitartás.


Sok sikert!

2014. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2014. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!