Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, úgy...

15 éves lány vagyok, úgy hallottam, hogy bokszolni minél hamarabb kezdünk el, annál jobb. Na most én még elkezdhetem? Nem túl késő?

Figyelt kérdés
És mennyi idő amíg profin megtanul valaki bokszolni? Vagy csak annyira, hogy versenyekre járhasson? Fél év? Egy év?

2014. jún. 6. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Bizonyos téren jobb tényleg minél hamarabb elkezdeni.

Viszont szerintem akkor érdemes már jobban elkezdeni mikor már nem nő az ember. - de ez minden küzdősportra igaz


Tudod miért? Ahogy nő az ember és nem figyelnek oda eléggé a mozgása hajlamos romlani. (ütéseinek pl:. a pontossága) Meséltek nekem olyanról akinek eléggé pontos ütései voltak nőtt 20cmet és nagyon pontatlan lett.


És az, hogy mennyi idő után járhat versenyre annak nem tudom, hogy van e kikötése de szerintem egy félév után leghamarabb olyan időpont amikor már talán áll úgy valaki, hogy menjél.


Az meg, hogy mennyi idő amíg megtanul profin valaki valamit- független a boksztól+ sportoktól meg akármitől- nem az időtől függ hanem, hogy mennyi munkáát időt energiát fektett bele.

2014. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!