Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy súlyemelőnek mit vehetn...

Egy súlyemelőnek mit vehetnêk?

Figyelt kérdés
Szülinapja lesz, 19 éves. :) Ên 16 vagyok, lány, és nem nagyon êrtek hozzá. Legjobb barátomról van szó. Mást is fog kapni, de ezzel kapcsolatosan is szeretnék vmit :D
2014. jún. 7. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Övet, tápkieget (ha használ valamit). Egy protein az mindig jól jöhet az edzések után (is). :)
2014. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár kg rizst vagy zabpelyhet, annak biztos örülne. Ha sok pénzed van akkor meg marhahúst. :D
2014. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én elég furcsán néznék ha kapnék 5kg rizst a szülinapomra, persze megköszönném meg minden, de nem bírnám leplezni, hogy magamban azt gondolom: "Ez meg mi a franc? Ez azt hiszi, hogy éhezek vagy mi?"


Persze most magamból indulok ki, de én a fehérjét sem tartom jó ötletnek, sőt azt sem hogy súlyemeléssel kapcsolatos legyen az (egyik) ajándék.

Én az ilyen dolgokat magamnak szeretem megvenni, és tudom hogy mások is így vannak ezzel.

Valaki például imád horgászni, na annak sem kell ezzel kapcsolatos dolgot venni, úgysem tudjuk, hogy mire van szüksége.


Meg egy ajándék ne arról szóljon már, hogy hasznos, praktikus legyen.

Hangsúlyozom ez egy egyéni vélemény.

2014. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor altalanossagban egy 19 eves sracnak mit ajandekozhatnek? :)))
2014. jún. 7. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!