Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futópadot ajánlotok...

Milyen futópadot ajánlotok otthonra 200ezer alatt?

Figyelt kérdés

Otthoni használat ugyan, de napi 1,5-2 órát biztos használom majd - ennek egy része futás egy része meg erős tempójú séta. Nem bánnám, ha nem lenne hangos, mivel szeretnék közben hangoskönyvet hallgatni. (+ a 4 szomszédból van egy normális is, őt se akarom zavarni)

ja és legyen összecsukható

70-80 kg vagyok


Vélemény?

[link]

[link]

[link]



2014. jún. 8. 10:56
1 2 3
 1/21 aikiboxer ***** válasza:
47%
A véleményem, hogy ha vannak szomszédaid, akkor semmiképpen ne vegyél. Nálunk volt a kettővel (!!) felettünk lakó csajnak, megőrültünk a tompa puffogástól. :(
2014. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Emberek, mi értelme van a futópadnak? :D Ezt valaki mondja már el legyen szíves!

200 ezer forintból 30 havi kondi bérletet lehet váltani.


De ha már futni akarsz, kimész egy műfüves pályára...

2014. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 aikiboxer ***** válasza:
Mondjuk én is gondolkodtam már futópad beszerzésén, de lent a tárolóban tartottam volna.
2014. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

alattam nem lakik senki, a 4 szomszédból 3 meg vagy üvölteti egész nap a zenét, vagy ordibál - tehát leszarom, hogy puffog majd a pad (pláne, hogy a felújításkor hangszigetelést rakatok be)


van fitnesz bérletem, de mivel kb reggel 7-től este 8-ig dolgozom, ezért kb sosem jutok el a terembe (szeptemberig heti 6-7 alkalommal jártam, új munkahely mellett nem jutok el, nagyon sokszor még hétvégén sem), mivel nem éjjel-nappal van nyitva


szóval most, hogy mindenkinek a kíváncsisága ki lett elégítve, lehetne választ kapjak a kérdésre?

2014. jún. 8. 12:24
 5/21 aikiboxer ***** válasza:

A harmadik jó olcsó, néhány hibával:

- hamar tönkremegy a motorja

- nem tud emelkedőt

- nem lehet állítani a kijelzőpanel dőlésszögét.

[link]

2014. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 aikiboxer ***** válasza:

Az elsővel nagyon elégedettek. De nem méri a pulzusodat ha minden igaz.

[link]

2014. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 aikiboxer ***** válasza:
A legjobb ha elmész a fent jelzett szakboltba és kikéred az eladó véleményét, de ne mondd meg neki előre hogy 200K alatt akarsz venni. Hagyd, hogy végigmondja a kínálatot. :)
2014. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ezek az olcsó futópadok általában 2-3 hónap alatt hangosak lesznek, és irgalmatlan zavaró lesz bármit is hallgatni mellette még agybadugós fülhallgatóval is...
2014. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
oké és akkor mit ajánlasz?
2014. jún. 8. 13:36
 10/21 aikiboxer ***** válasza:
Vegyél egy rendes futócipőt és fuss a szabadban. Vagy ugrálókötél és 40 perc ugrálás. Nem kell ehhez futópad.
2014. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!