Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipőnek lesz baja ha 3...

Futócipőnek lesz baja ha 3 hetente mosógépben mosom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, viszont semmi értelme sincs. Én szezon előtt vagy ha nagyon dzsuvás akkor kézzel lemosom, géppel soha mert felesleges.
2014. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, de elég szezon előtt, meg után, úgyis fél perc alatt dzsuvás lesz. Meg attól is függ milyen programon, én gépemen van cipőprogram :D
2014. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, azért gondoltam erre, hogy szép fehér maradjon.

Van sport programom, egy cipő a kis ábrája. Azt hiszem 40 perces. Ezen gondoltam.

2014. jún. 11. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
A futócipő sose lesz szép fehér :D még mosás után se.
2014. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges mosni, max ha nagyon durva már. Legalább látják, régi futó vagy. :) Ha meg szag miatt, akkor javaslom a szódabikarbónát.
2014. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, nem fogom annyit mosni. :)
2014. jún. 11. 13:45
 7/8 aikiboxer ***** válasza:
Szappan, körömkefe hatásosabb és nem teszi tönkre a cipőt. Én nem vagyok biztos abban, hogy a mosás jót tesz a cipőnek.
2014. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ezért van fekete cipőm :D de ha saras lesz, akkor csak víz+ szappan esetleg mosószerrel lemosom
2014. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!