Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet jól...

Debrecenben hol lehet jól korizni?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ahol nem nagyon jár autó,és jó út van.

2014. jún. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyerdő körül, konkrétan az új stadionnál, néhol egész szépen megcsinálták az utat. A stadion és a régi vidámpark valamint az állatkert közötti szakasz is elég jó. A stadion körüli placc, akár az a hídgyűrű, ami körülveszi, bár az néhol rácsos. Lehet, egy korinak elég kényelmetlen lenne, de persze a keréktől is függ. És lejtők is vannak benne, nem tudom, ez mennyire jó neked. Ha viszont neked kifejezetten az a vágyad, hogy nagy utat tehess meg A és B között, ami hasonlóan jó minőségű, akkor nem nagyon jut eszembe rá példa.
2014. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Így is nagyon sokat segítettél, köszönöm!:)

Ha esetleg jut még eszedbe hasonló hely, illetve ahol nagy távon lehet korizni, azt megköszönném!:)

2014. jún. 12. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, elvileg mintha volna rendes kivezető út a Sámsoni úton talán Hajdúsámsonig? Én magam kerékpáros vagyok, és pont ezzel szoktam szembesülni; Debrecenben nem nagyon tudok olyan helyet, ahol lehetne egy igazán jót, hosszan kerékpározni. Talán még a Péterfia utcát említette nekem valaki egyszer, de ez is nagyon halvány emlék.
2014. jún. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy Józsa fele, a Böszörményitől tök jó bicikliút van, régen bicikliztem arra. :)
2014. jún. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!