Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha folpack-kal körbetekerem a...

Ha folpack-kal körbetekerem a combomat futás közben, vékonyodik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, akkor bocsi, viszont érdekel. Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de én egyedül a lábaimmal nem vagyok megelégedve, nem bánnám, ha vékonyodnának, mert alapjáraton vékony vagyok, de a 2 combom vaskos.. 3 hete futok napi 30-40 percet (egyenlőre többet nem bírok), emellett odafigyelek arra, hogy miből mennyit eszek, kerülöm a cukrot, stb. Csak ez érdekelne, hogy ha körbetekerem a lábam, az izzadás miatt vékonyodik vagy nem?
2014. jún. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nincs helyi fogyás, akkor mi a kérdés? Ez a folpackos legenda valami égbekiáltó marhaság. Nem tudom, honnan jött, de igazán kihalhatna már végleg, mert még mindig akadnak néhányan, akik szentül hisznek benne. Semmi megalapozott dolgot nem okoz, amitől jobban fogyna valaki. Helyi irányított fogyást pedig továbbra sem lehet előidézni, főleg nem ilyen mezei módszerekkel.
2014. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak reménykedtem, hogy hátha:) de köszönöm a válaszod, ment a kéz :)
2014. jún. 13. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

a küzdősportból ered,ahol mérlegelés van verseny előtt.

ha a versenyző nem fér bele a súlycsoportba pár kiló miatt amit hoznia kell,akkor izzasztó ruhában edz pár napig,vagy befóliázza magát,lead egy kis vizet,jégkockát szopogat keveset iszik,megvan a súly lemérlegel,aztán mérlegelés után visszaissza magát,hidratál és kb ugyanott van versenyre.

ezen kívül más értelme nincsen.

2014. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg narancs börre jó. Én soha nem próbáltam. Csak magamból indulok ki, ha nagyon melegen öltözök futáshoz nem esik jól. Nem is tartom kényelmesnek ezt a megoldást.
2014. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!